+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Якщо ви живете в Україні і вам потрібна сучасна, технологічна і економна система опалення, яка буде обігрівати вас навіть у найлютіші морози, то ви правильно зайшли.

Компанія "ВсемТепло" з 2008 року займається повним спектром робіт з проектування та монтажу опалювальних систем. Ми пропонуємо установку опалювальних систем в Дніпропетровській області. Виїжджаємо в інші області України для встановлення опалення.

 

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти вам вибрати систему, яка найкраще підходить для вашого будинку. На вибір опалювального приладу або приладів впливають такі фактори, як доступність газу, потужність електрики, введеної в будинок, наявності приміщення для установки твердопаливного котла.

Якщо ви хочете поліпшити існуючу систему опалення свого приватного будинку або відключитися від центрального опалення в багатоповерховому будинку і встановити нову автономну систему опалення в квартирі, то ми допоможемо вам! Компанія "ВсемТепло" виконує повний спектр робіт по встановленню опалювальних систем.

Ми розрахуємо необхідну потужність опалювальної системи. Слід пам'ятати, що занадто економний котел може коштувати дешевше, але він, швидше за все, не зможе опалювати ваш будинок в морози і буде весь час працювати на межі своїх можливостей. Обігрівачі, які занадто малі, постійно працюють і збільшують витрати електроенергії, газу або дров. У такому режимі роботи вони схильні до швидкого зносу і передчасного виходу з ладу.

Занадто потужна система опалення також викличе проблеми. Занадто потужна система, ймовірно, буде часто включатися і вимикатися, створюючи більше зносу, ніж це потрібно.

Наші досвідчені фахівці розрахують і спроектують оптимальну опалювальну систему, яка не дасть вам замерзнути в найлютіші холоди, яка буде сучасна і економічна, а головне, безпечна.

Ми встановлюємо опалення в приватних будинках, підприємствах, магазинах, складах, офісах. Встановлюємо автономне опалення в квартирах, оформляючи всі дозвільні документи в державних органах самостійно.

Використовуючи нашу систему опалення, ви будете спокійні, знаючи, що вона забезпечить вам багато років надійної роботи без великої кількості зусиль на її обслуговування.

Как сэкономить на отоплении

Способ 1.     Установите металлопластиковые окна. Чтобы тепло не уходило на улицу через щели, необходимо заменить старые окна, а также раз в год вызывать мастера для профилактического осмотра и подгонки рам. Это позволит сэкономить до 20% расходов на отопление.

  Способ 2.     Застеклите балкон, утеплите его, это поможет сохранить еще порядка 10% тепла. Закрытый балкон станет препятствовать оттоку тепла на улицу, сохраняя его в помещении.

  Способ  3.     Замените старые радиаторы, в которых теплоотдача ниже, чем в современных батареях. В квартиру будет поступать больше тепла при одинаковом потреблении. Не стоит упоминать, что и внешне новые радиаторы значительно привлекательнее, чем «пережитки СССР».

  Способ  4.     Терморегуляторы на батареях позволяют самостоятельно регулировать потребление тепла, а значит полностью контролировать сумму, в которую выльется отопление в конце месяца. Если вы на работе или в отпуске – достаточно перекрыть батареи и не отапливать пустую квартиру.

  Способ  5.     Утеплите стены. Этот шаг один из наиболее затратных и трудоемких, но без него предыдущие меры могут оказаться бессмысленными. Дело в  том, что через стены наше жилье теряет до 40% тепла, соответственно мы за свои же деньги год за годом обогреваем улицу. В особенности это касается панельных домов.  Для утепления используются специальные теплоизоляционные системы, в состав которых входит основа - утеплитель (пенополистирол или минеральная вата) и сопутствующие материалы.

Фото наших объектов

Компания “Всем Тепло”

Адрес: ул. Балтийская, 5Б
г.Днепр
Телефоны: +38 (096) 555-89-07
                   +38 (093) 128-91-61

© 2020 Установка электрического и газового отопления
С памятью про Сашу Никеля