+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Встановлюємо індивідуальне опалення в квартирах багатоповерхових будинків міста Дніпро і всієї України. Оформляємо всі необхідні документи для відключення квартири від централізованого опалення. Розраховуємо і розробляємо проект автономного опалення квартири. Готуємо всі необхідні документи для підключення автономного опалення. Самі займаємося оформленням всієї документації. Вам не потрібно їздити в державні установи, щоб оформити самостійно дозволи, проекти та інше. Все це робимо ми.

Хочете отримати консультацію?

Якщо ви хочете відключити свою квартиру від централізованого опалення і встановити автономне опалення з оформленням всіх документів без вашого ходіння по держ. інстанціях, телефонуйте:

+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

На 2019 рік в Україні склалася така ситуація, що опалювати електрикою навіть приватні будинки стало вигідніше. Держава стимулює перехід на електричне опалення ввівши пільговий тариф для приватних будинків, квартир і підприємств, які підключили електроопалення. В опалювальний період, з жовтня по квітень включно, приміщення, опалювані електрикою платять 90 коп. за 1 кВт, а при установці електричного лічильника «День-ніч» вночі діє знижка 50% і 1 кВт коштує 45 коп.

Коротко про те, як ми встановлюємо автономне опалення:

Проводимо заміри вашої квартири, будинку, офісу чи магазину

Розраховуємо необхідну потужність опалення

За вашої участі розробляємо проект опалювальної системи

У державних органах оформляємо документи для відключення вашої квартири, магазину або офісу від централізованого опалення. Ваша присутність в цих інстанціях не потрібна. Ми все робимо самостійно.

Отримуємо техумови для проекту вашого автономного опалення в державних органах. Отримуємо всі необхідні дозволи на ваше автономне опалення. Ви не ходите по цих інстанціях. Все робимо ми.

Якщо потрібно, подаємо заявку на встановлення двухтарифного лічильника «день-ніч» і встановлюємо його.

Проводимо монтаж опалювальної системи.

Тестуємо автономну опалювальну систему і проводимо інструктаж

Ми займаємося оформленням документів для встановлення лічильників «день-ніч», що допоможе вам ще менше платити за опалення.
Якщо потужності проводки не вистачає для роботи електричного опалення, ми проведемо додаткову посилену лінію для електричного котла або обігрівачів.
Індивідуальне опалення в квартирі може бути двох варіантів. Можна поставити один опалювальний котел, який буде з'єднаний трубами з усіма радіаторами в квартирі. Для цього буде потрібно прокладка нових труб, тому що централізоване опалення має іншу схему підключення. За бажанням клієнта можна залишити старі радіатори. Але ми рекомендуємо замінити радіатори на нові і більш ефективні.
Який вид автономного опалення вам вибрати вирішуєте ви самі. Ми консультуємо вас щодо переваг того чи іншого виду опалення, а також, виходячи зі свого досвіду, даємо рекомендації щодо вибору виробників устаткування.

Как сэкономить на отоплении

Способ 1.     Установите металлопластиковые окна. Чтобы тепло не уходило на улицу через щели, необходимо заменить старые окна, а также раз в год вызывать мастера для профилактического осмотра и подгонки рам. Это позволит сэкономить до 20% расходов на отопление.

  Способ 2.     Застеклите балкон, утеплите его, это поможет сохранить еще порядка 10% тепла. Закрытый балкон станет препятствовать оттоку тепла на улицу, сохраняя его в помещении.

  Способ  3.     Замените старые радиаторы, в которых теплоотдача ниже, чем в современных батареях. В квартиру будет поступать больше тепла при одинаковом потреблении. Не стоит упоминать, что и внешне новые радиаторы значительно привлекательнее, чем «пережитки СССР».

  Способ  4.     Терморегуляторы на батареях позволяют самостоятельно регулировать потребление тепла, а значит полностью контролировать сумму, в которую выльется отопление в конце месяца. Если вы на работе или в отпуске – достаточно перекрыть батареи и не отапливать пустую квартиру.

  Способ  5.     Утеплите стены. Этот шаг один из наиболее затратных и трудоемких, но без него предыдущие меры могут оказаться бессмысленными. Дело в  том, что через стены наше жилье теряет до 40% тепла, соответственно мы за свои же деньги год за годом обогреваем улицу. В особенности это касается панельных домов.  Для утепления используются специальные теплоизоляционные системы, в состав которых входит основа - утеплитель (пенополистирол или минеральная вата) и сопутствующие материалы.

Фото наших объектов

Компания “Всем Тепло”

Адрес: ул. Балтийская, 5Б
г.Днепр
Телефоны: +38 (096) 555-89-07
                   +38 (093) 128-91-61

© 2020 Установка электрического и газового отопления
С памятью про Сашу Никеля