+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Компанія «Всім Тепло» займається встановленням опалення в приватних будинках, квартирах, офісах, виробничих і торгових приміщеннях. Ми працюємо в м.Дніпро і Дніпропетровській області. Виїжджаємо в інші області України. Компанія займається проектуванням й устанавкою опалювальних систем. Оформляємо дозвільну документацію на нові газові опалювальні системи приватних будинків і документів, необхідних для переходу квартир на автономне опалення. Монтуємо нові опалювальні системи і покращуємо ефективність існуючих систем. Встановлюємо газові котли.

Проектування системи опалення з газовим котлом

Хочете отримати консультацію?

Якщо ви хочете встановити автономне опалення, поміняти котел, спроектувати систему опалення або у вас є інші питання по обігріву приміщень, телефонуйте:

+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Перед проектуванням системи опалення ми проводимо енергоаудит будівлі. Часто зустрічаються випадки, коли тепловтрати приміщення можна значно скоротити незначними фінансовими витратами. Опалення розраховується таким чином, щоб була комфортна температура навіть у найлютіші холоди, які бувають в нашій кліматичній зоні. Занадто великий запас потужності не варто закладати в систему, тому що це веде до збільшення обсягу теплоносія, більшій кількості радіаторів, встановлення більш потужного газового котла. Для нагріву більшої кількості теплоносія потрібно буде витрачати більшу кількість газу. Розрахунки повинні бути точними. Залежно від того, проектуємо ми повністю нову опалювальну систему або модернізуємо існуючу, ми можемо запропонувати кваліфікований підбір обладнання.

Вибір газового котла

В даний час в магазинах України представлений широкий асортимент газових котлів. Ви можете купити від недорого українського котла, який має якісну європейську автоматику і до найсучасніших програмованих газових котлів, роботою яких керує комп'ютер. Ми встановлюємо як прості котли, так й високотехнологічні програмовані газові котли з датчиками температури навколишнього середовища і таймерами включення і відключення котла в певний час доби.

gazovie kotly
Газові котли поділяються за способом виконання, типу розпалювання, енергоефективності, числу контурів і методу відведення продуктів згоряння

Ми можемо встановити конденсаційні газові котли, і низькотемпературні котли, які монтуються з обігрівачами великої площі, наприклад, з «теплими підлогами». Ми не будемо зупинятися на окремому описі кожного котла. У всіх газових котлів є свої переваги і недоліки.
Котел може бути настінний або підлоговий, котел може бути одноконтурний або двоконтурний. Двоконтурний котел крім опалення приміщення забезпечує вас і гарячою водою. Котел можна встановити в будинку або в окремій будові. Телефонуйте до компанії «Всім Тепло» і ми проконсультуємо Вас щодо того, який котел краще вибрати. Всі консультації - безкоштовні. А через форму зв'язку з нами ви можете відправити план будови, щоб ми більш конкретно підібрали Вам котел. І найголовніше, пам'ятайте, що газ - це небезпечна речовина. Тому монтаж котла повинні виконувати професіонали, які правильно змонтують вентиляційні канали, димохід, подачу повітря і саму опалювальну систему, про яку ми і поговоримо нижче.

Проектування і монтаж системи опалення

Систем опалення існує величезна безліч. З появою всіляких електронних датчиків і контролерів ми можемо спроектувати систему опалення так, що в кожній кімнаті буде чітко встановлена температура.
Давайте розберемося які системи опалення можна встановити в приватному будинку або квартирі. Почнемо від найпоширеніших до недавнього часу систем опалення відкритого типу і циркуляцією теплоносія всередині системи без участі насоса, а завдяки різниці температур. Не будемо багато її описувати. Вона не така ефективна, як закрита система, в якій теплоносій циркулює завдяки насосу і в якій підтримується певний тиск. З переваг першої системи тільки те, що опалювальна система такого типу може працювати без електрики.
У чималому ступені ефективність опалювальної системи залежить від радіаторів або, як їх називають, - батарей. Батареї можуть бути настінні, а можуть бути і внутрипідложні. Також можна обігрівати весь будинок використовуючи тільки систему «тепла підлога». У внутріпольних конвертерів є певні переваги. Такий радіатор вбудовується в підлогу. Така конструкція приховує сам радіатор і ви бачите тільки решітку на підлозі. Внутрипідложні радіатори можуть бути без вентилятора і з вентилятором. Конструкція з вентилятором в рази збільшує тепловіддачу. У «теплих підлог» теж є багато незаперечних переваг. Але і теплі підлоги і внутрипольні радіатори складні в монтажі на вже існуючих об'єктах, та на об'єктах, на яких не передбачалася установка такого виду опалення. На початку даної статті ми говорили про те, що систему опалення краще розробляти до спорудження будинку. В такому випадку ви не обмежені у виборі того чи іншого виду опалювального котла, системи опалення і самих радіаторів.
Якщо у вас вже побудований будинок і ви хочете поліпшити опалювальну систему, то це можливо. Виходячи з наявності можливих місць для монтажу радіаторів або «теплої підлоги»
У підсумку до всього вище написаного зробимо висновки. Газових котлів існує різна безліч, і немає ідеального котла. Кожен котел має свої плюси і мінуси і ми допоможемо вам вибрати газовий котел, який буде максимально ефективним саме для вашого приміщення.
Максимально ефективну систему опалення можна спроектувати до спорудження будинку. Але і в вже збудованому будинку або квартирі можна значно поліпшити ефективність існуючої опалювальної системи. Як все геніальне просто, так і опалювальна система повинна бути високотехнологічною, із застосуванням всіх найновіших розробок, з використанням ефективного котла і радіаторів, безпечною, але, в той же час, вона повинна бути простою і правильно розрахованою. Таку систему буде легко обслуговувати.
Пропонуємо свої послуги з проектування, монтажу та післягарантійного обслуговування систем опалення.

Как сэкономить на отоплении

Способ 1.     Установите металлопластиковые окна. Чтобы тепло не уходило на улицу через щели, необходимо заменить старые окна, а также раз в год вызывать мастера для профилактического осмотра и подгонки рам. Это позволит сэкономить до 20% расходов на отопление.

  Способ 2.     Застеклите балкон, утеплите его, это поможет сохранить еще порядка 10% тепла. Закрытый балкон станет препятствовать оттоку тепла на улицу, сохраняя его в помещении.

  Способ  3.     Замените старые радиаторы, в которых теплоотдача ниже, чем в современных батареях. В квартиру будет поступать больше тепла при одинаковом потреблении. Не стоит упоминать, что и внешне новые радиаторы значительно привлекательнее, чем «пережитки СССР».

  Способ  4.     Терморегуляторы на батареях позволяют самостоятельно регулировать потребление тепла, а значит полностью контролировать сумму, в которую выльется отопление в конце месяца. Если вы на работе или в отпуске – достаточно перекрыть батареи и не отапливать пустую квартиру.

  Способ  5.     Утеплите стены. Этот шаг один из наиболее затратных и трудоемких, но без него предыдущие меры могут оказаться бессмысленными. Дело в  том, что через стены наше жилье теряет до 40% тепла, соответственно мы за свои же деньги год за годом обогреваем улицу. В особенности это касается панельных домов.  Для утепления используются специальные теплоизоляционные системы, в состав которых входит основа - утеплитель (пенополистирол или минеральная вата) и сопутствующие материалы.

Фото наших объектов

Компания “Всем Тепло”

Адрес: ул. Балтийская, 5Б
г.Днепр
Телефоны: +38 (096) 555-89-07
                   +38 (093) 128-91-61

© 2020 Установка электрического и газового отопления
С памятью про Сашу Никеля