+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Електроопалення в Україні - це вигідно і економно! В Україні діє пільговий тариф на електричне опалення. Якщо ви переходите на електричне опалення, то з жовтня по квітень включно ви платите 90 коп. за 1 кВт. (на момент написання статті не пільговий тариф становив 1,68 грн за кВт / год.), А при наявності двухзонного лічильника вночі 1 кВт. буде коштувати в два рази дешевше - 45 коп. за 1 кВт. Ми встановлюємо автономне електричне опалення. Встановлюємо електричні котли, які підключаються до існуючої системи опалення.

 

Як підключити електричне опалення в приватному будинку або квартирі

Хочете отримати консультацію?

Якщо ви хочете встановити автономне електричне опалення, поміняти котел, спроектувати систему опалювальну систему або у вас є інші питання по системам опалення, телефонуйте:

+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Національна комісія (НКРЕ), що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг встановила пільговий тариф, який буде діяти виключно в опалювальний сезон - з жовтня по квітень включно. При цьому, граничний обсяг спожитої електроенергії за цим тарифом становить 3000 кВт в місяць. Вся електрика, використана понад цей ліміт, оплачується за стандартним тарифом - 1,68 грн / кВт-год. Зміни стосуються жителів приватних будинків з електричними котлами, а також квартир які обігріваються електроенергією. Крім того, при наявності двухзонного електролічильника вся електроенергія, яка споживається в нічний час з 23:00 до 7:00, буде оплачуватися за вдвічі меншим тарифом - 45 копійок за кВт-годину. Щоб перейти на пільговий тариф, громадянам потрібно документально оформити систему опалення. Компанія «Всім Тепло» допомагає з оформленням всієї проектної та дозвільної документації для підключення приватного будинку, квартири, виробничого приміщення до електричного опалення.
По телефону або при особистій зустрічі ми надамо вам пораду кожному кроці, який необхідний для оформлення електричного опалення. Власникам великих приватних будинків може знадобитися підключення 380V. Після завершення опалювального сезону пільговий тариф перестає діяти і населення платить за електроенергію за єдиним встановленим регулятором тарифу: до 100 кВт - 0,90 грн / кВт-год., Понад 100 кВт - 1,68 грн / кВт-год.

Оформлюємо самостійно всю проектну та дозвільну документацію для установки електричного опалення в квартирі або приватному будинку

Оформляємо документи у державних органах для відключення вашої квартири, магазину або офісу від централізованого опалення. Ваша присутність в цих інстанціях не потрібна. Ми все робимо самостійно.

Оформляємо техумови і проект вашого автономного опалення в державних органах. Отримуємо всі необхідні дозволи на ваше автономне опалення. Ви не ходите по цих інстанціях. Все робимо ми.

Подаємо заявку на установку двухтарифного лічильника «день-ніч» і встановлюємо його.

Ми рекомендуємо електричне опалення через його наступні переваги:

• електричне опалення стало дешевше газового через введення пільгових тарифів;
• електричне опалювальне обладнання компактніше і має меншу ціну, ніж газове і твердопаливне;
• ектріческое опалення простіше в монтажі;
• високий ККД (99% електричної енергії перетворюється в теплову);
• екологічність та чистота (відсутні будь-яких викидів диму або сажі);
• просте встановлення температурного режиму самого приміщення;
• безпека (відсутні фактори ризику пов'язані з відкритим полум'ям або витоком газу);
• безшумність роботи.

Как сэкономить на отоплении

Способ 1.     Установите металлопластиковые окна. Чтобы тепло не уходило на улицу через щели, необходимо заменить старые окна, а также раз в год вызывать мастера для профилактического осмотра и подгонки рам. Это позволит сэкономить до 20% расходов на отопление.

  Способ 2.     Застеклите балкон, утеплите его, это поможет сохранить еще порядка 10% тепла. Закрытый балкон станет препятствовать оттоку тепла на улицу, сохраняя его в помещении.

  Способ  3.     Замените старые радиаторы, в которых теплоотдача ниже, чем в современных батареях. В квартиру будет поступать больше тепла при одинаковом потреблении. Не стоит упоминать, что и внешне новые радиаторы значительно привлекательнее, чем «пережитки СССР».

  Способ  4.     Терморегуляторы на батареях позволяют самостоятельно регулировать потребление тепла, а значит полностью контролировать сумму, в которую выльется отопление в конце месяца. Если вы на работе или в отпуске – достаточно перекрыть батареи и не отапливать пустую квартиру.

  Способ  5.     Утеплите стены. Этот шаг один из наиболее затратных и трудоемких, но без него предыдущие меры могут оказаться бессмысленными. Дело в  том, что через стены наше жилье теряет до 40% тепла, соответственно мы за свои же деньги год за годом обогреваем улицу. В особенности это касается панельных домов.  Для утепления используются специальные теплоизоляционные системы, в состав которых входит основа - утеплитель (пенополистирол или минеральная вата) и сопутствующие материалы.

Фото наших объектов

Компания “Всем Тепло”

Адрес: ул. Балтийская, 5Б
г.Днепр
Телефоны: +38 (096) 555-89-07
                   +38 (093) 128-91-61

© 2020 Установка электрического и газового отопления
С памятью про Сашу Никеля