+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Ми виконуємо монтаж твердопаливних котлів та установку систем опалення під «ключ». Встановлюємо твердопаливні піролізні котли, котли тривалого горіння і звичайні твердопаливні котли в м.Дніпро, Дніпропетровській області та всій Україні. Виконуємо будівництво котелень та облаштування приміщень, в яких знаходиться твердопаливний котел. Проектуємо і встановлюємо димоходи й вентиляцію, необхідні для роботи твердопаливних котлів.

Хочете отримати консультацію?

Якщо ви хочете замінити існуючий газовий або електричний котел на твердопаливний або встановити дров'яний котел в доповнення до газового, телефонуйте:

+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Альтернативою газовому і електричному опаленню через здороження газу і електроенергії стали такі види опалення, як твердопаливні дров'яні, вугільні або пелетні котли. Сучасний твердопаливний котел - це високотехнологічний виріб, горіння, подачу повітря і відвід диму в якому регулює комп'ютер або автоматика. Існують наступні типи котлів: традиційні твердопаливні котли, піролізні котли, пелетні котли, котли тривалого горіння. У кожного з цих котлів є свої особливості в установці і експлуатації. Ми встановлюємо всі перераховані вище види твердопаливних котлів. Розраховуємо системи опалення для твердопаливних котлів, проектуємо димоходи, подачу повітря і вентиляцію.

На ринку України представлена величезна безліч різних за конструкцією котлів від великої кількості як українських, так і іноземних виробників. Звичайні котли набагато дешевше. Цілком робочий і практичний котел можна придбати за 5 тисяч гривень. Ціни піролізних котлів починаються від 20 000 гривень.

З чого почати роботи по установці твердопаливного котла

Для твердопаливного котла повинно бути окреме приміщення. Це приміщення може бути як всередині будинку, так і прибудовою до стіни будинку або окремостоячою будовою. Пам'ятайте, що твердопаливний котел - це досить масивна конструкція в якій горить вогонь, з якої потрібно вичищати золу і завантажувати дрова, пелети або вугілля. Якщо ви не можете виділити необхідну площу під твердопаливний котел, то подумайте про електричне опалення. Держава надає пільговий тариф на електроопалення, а електричний котел більш компактний, ніж твердопаливний.
Якщо ви тільки плануєте будівництво будинку, то з проектуванням вам буде простіше. Телефонуйте до компанії «Всім Тепло» і ми проконсультуємо Вас по телефону або виїдемо на ваш об'єкт для проведення проектних робіт приміщення під твердопаливний котел, допоможемо з підбором котла і виконаємо проектування опалювальної системи всього будинку.

Вам потрібно передбачити такі кроки:

1) Пристрій димоходу. Димохід може бути або цегляним або металевим. Димохід буде стикатися з перекриттями, стінами та дахом. Димохід буде нагріватися від котла і потрібно подбати про його теплоізоляцію, щоб від нього не загорівся ваш будинок.
2) Пожаробезпечність підлоги. Пол під котел повинен бути бетонним або з негорючих матеріалів. Якщо котел потужний і масивний ми рекомендуємо зробити додаткову бетонну основу під нього тому що від шнека або вентиляторів може бути додаткова вібрація.
3) Стіни. Котел не можна ставити впритул до стін. Котел повинен вентилюватися і охолоджуватися. Мінімальна відстань від стіни має бути не менше 25 см. Стіни повинні бути з негорючого матеріалу - кахель, цегла, керамічна плитка.
4) Вентиляція. У приміщенні з котлом повинен бути окремий вихід вентиляції або в стіні або в стелі.
5) Датчики диму. Бажано встановити пожежні сповіщувачі (датчики диму). Нехай вас не лякають ці наші рекомендації. Сучасні твердопаливні котли мають складну автоматику з декількома ступенями захисту. Але датковий захист не завадить. Датчики коштують не дорого, але можуть врятувати ваш будинок від пожежі, а вас - від отруєння димом.
6) Складування дров і золи. Потрібно передбачити місце для зберігання дров, вугілля або пелетів. А також місце для прибирання золи.

 

Вибір твердопаливного котла

Традиційний твердопаливний котел
Традиційні котли найдешевші з усіх твердопаливних котлів, мають найпростішу конструкцію і досить поширені. Такі котли невибагливі до виду палива. Їх можна топити практично всім, що горить. Незважаючи на просту конструкцію, такі котли оснащуються досить складною автоматикою. Тривалість горіння однієї закладки в звичайних твердопаливних котлах буде до 3-5 годин. Їх ціна на порядок менша, ніж в інших видах котлів.

Піролізні котли

Піроліз означає повільне горіння або тління дров при малій кількості кисню. При цьому з дров виділяються горючі гази, які через отвір в камері завантаження дров потрапляють в другу камеру, куди за допомогою вентилятора подається надмірна кількість повітря, газ, що виділився загоряється і активно горить. Завдяки такому процесу горіння дров і складній роботі автоматики, ККД піролізних котлів помітно вище, ніж у звичайних твердопаливних котлів, і досягає 90-92%. У піролізних котлів досить складна автоматика, яка здатна контролювати процеси горіння, управляти вентиляторами і насосом опалення, включати насос на ГВС і контролювати температуру. Завдяки високотемпературному згорянню піролізних газів з контрольованою подачею кисню повітря в нижній камері, димові гази практично не несуть з собою шкідливих домішок, а здебільшого складаються з вуглекислого газу і звичайної водяної пари. В середньому викиди такого котла в три рази чистіше, ніж у звичайного твердопаливного котла, який працював би на тих же дровах.

Пелетні котли

В пелетних котлах здійснюється автоматична подача гранульованого палива - пелет. Спалювання такого палива відбувається в пальниках.
Все пелетні пальники діляться на два види: факельні і ретортні. Пелетні котли традиційно мають досить високий ККД - від 90% і вище, і великий вибір по потужності. Конструктивні відмінності пристроїв даних видів котлів полягають в способі подачі палива в зону активного горіння і повітря для постійної підтримки цього процесу.
У пелетних котлах горіння регулюється автоматично за допомогою датчиків, що стежать за тягою, кількістю подаваного кисню в газах і іншими параметрами. Частка таких колов проводиться рідше ніж, чистка традиційних і піролізних котлів, але не рідше, ніж в 1-3 місяці, в залежності від якості і типу пелет.

Котли тривалого горіння

Твердопаливні опалювальні котли тривалого горіння ще називають «котлами верхнього горіння» або «котлами з подовими топками». Вони характеризуються найбільш тривалою роботою на одній закладці палива.
В даних котлах повністю відсутні зольник і колосник. Внизу котла - глухий піддон. У нижній частині закладеного палива горіння не просто небажано, а неприпустимо. Топка має циліндричну форму. Повітря подається зверху по її центру і забезпечує горіння верхнього шару закладки.
Розподільник повітря в топці рухливий: при закладці пального він піднімається; в процесі горіння спирається безпосередньо на паливо і опускається (розсувається) у міру його згоряння. Повітря весь час подається безпосередньо до верхнього шару палаючого палива, де відбувається лише часткове окислення вуглеводнів (піролізація). Відпрацьовані гази разом з частинками золи виносяться в верхню частину топки: їх відділяє від області первинного горіння масивний металевий диск.
До піролізного газу ще домішується атмосферне повітря, летючі продукти згоряння допалюються, виділяючи тепло на теплообмінник.
На вході в камеру допалювання є автоматичний регулятор тяги, завдяки якому опалювальний котел тривалого горіння визначає температуру теплоносія і підлаштовує швидкість витікання пічних газів. Зольні залишки несуться потоком повітря і не перешкоджають горінню палива. Теплообмінником є весь корпус котла. Вода циркулює зверху вниз.
Паливо після завантаження згорає повністю, без залишку. Період роботи без дозавантаження визначається тільки розміром топливника. Після того, як котел вийшов на робочий режим, іноді через спеціальні дверці можна довантажувати паливо в невеликих кількостях (або побутові відходи).
Фактично, котел тривалого горіння (КТГ) - це модифікація піролізного котла, він має високий ККД і стійкий до відмов, не вимагає складної автоматики. Є конструкції, здатні спалювати не тільки дрова і продукти переробки деревини, а й вугілля. КТГ також дуже чутливий до наявності електрики і його напрузі.

 

Как сэкономить на отоплении

Способ 1.     Установите металлопластиковые окна. Чтобы тепло не уходило на улицу через щели, необходимо заменить старые окна, а также раз в год вызывать мастера для профилактического осмотра и подгонки рам. Это позволит сэкономить до 20% расходов на отопление.

  Способ 2.     Застеклите балкон, утеплите его, это поможет сохранить еще порядка 10% тепла. Закрытый балкон станет препятствовать оттоку тепла на улицу, сохраняя его в помещении.

  Способ  3.     Замените старые радиаторы, в которых теплоотдача ниже, чем в современных батареях. В квартиру будет поступать больше тепла при одинаковом потреблении. Не стоит упоминать, что и внешне новые радиаторы значительно привлекательнее, чем «пережитки СССР».

  Способ  4.     Терморегуляторы на батареях позволяют самостоятельно регулировать потребление тепла, а значит полностью контролировать сумму, в которую выльется отопление в конце месяца. Если вы на работе или в отпуске – достаточно перекрыть батареи и не отапливать пустую квартиру.

  Способ  5.     Утеплите стены. Этот шаг один из наиболее затратных и трудоемких, но без него предыдущие меры могут оказаться бессмысленными. Дело в  том, что через стены наше жилье теряет до 40% тепла, соответственно мы за свои же деньги год за годом обогреваем улицу. В особенности это касается панельных домов.  Для утепления используются специальные теплоизоляционные системы, в состав которых входит основа - утеплитель (пенополистирол или минеральная вата) и сопутствующие материалы.

Фото наших объектов

Компания “Всем Тепло”

Адрес: ул. Балтийская, 5Б
г.Днепр
Телефоны: +38 (096) 555-89-07
                   +38 (093) 128-91-61

© 2020 Установка электрического и газового отопления
С памятью про Сашу Никеля