+38 (096) 555-89-07
+38 (093) 128-91-61

Компанія «Всім Тепло» займається встановленням опалення в приватних будинках, квартирах, офісах, виробничих і торгових приміщеннях. Ми працюємо в м.Дніпро і Дніпропетровській області. Виїжджаємо в інші області України. Компанія займається проектуванням й устанавкою опалювальних систем. Оформляємо дозвільну документацію на нові газові опалювальні системи приватних будинків і документів, необхідних для переходу квартир на автономне опалення. Монтуємо нові опалювальні системи і покращуємо ефективність існуючих систем. Встановлюємо газові котли.

Електроопалення в Україні - це вигідно і економно! В Україні діє пільговий тариф на електричне опалення. Якщо ви переходите на електричне опалення, то з жовтня по квітень включно ви платите 90 коп. за 1 кВт. (на момент написання статті не пільговий тариф становив 1,68 грн за кВт / год.), А при наявності двухзонного лічильника вночі 1 кВт. буде коштувати в два рази дешевше - 45 коп. за 1 кВт. Ми встановлюємо автономне електричне опалення. Встановлюємо електричні котли, які підключаються до існуючої системи опалення.

Ми виконуємо монтаж твердопаливних котлів та установку систем опалення під «ключ». Встановлюємо твердопаливні піролізні котли, котли тривалого горіння і звичайні твердопаливні котли в м.Дніпро, Дніпропетровській області та всій Україні. Виконуємо будівництво котелень та облаштування приміщень, в яких знаходиться твердопаливний котел. Проектуємо і встановлюємо димоходи й вентиляцію, необхідні для роботи твердопаливних котлів.

Встановлюємо індивідуальне опалення в квартирах багатоповерхових будинків міста Дніпро і всієї України. Оформляємо всі необхідні документи для відключення квартири від централізованого опалення. Розраховуємо і розробляємо проект автономного опалення квартири. Готуємо всі необхідні документи для підключення автономного опалення. Самі займаємося оформленням всієї документації. Вам не потрібно їздити в державні установи, щоб оформити самостійно дозволи, проекти та інше. Все це робимо ми.

Компанія «Всім Тепло» проектує складні опалювальні системи з установкою електричних, газових і твердопаливних котлів в різній їх комбінації. Встановлюємо «теплі підлоги» як основне або додаткове джерело опалення.
Звертайтеся в компанію «Всім Тепло» і ми запропонуємо вам пораду, спроектуємо і встановимо комбіновану систему опалення з кількома опалювальними приладами в одній системі. Ви отримаєте надійну систему, яка буде стабільно працювати і не підведе вас в ті моменти, коли ви потребуєте тепла.

Бажаєте?
  менше платити за опалення
  технологічну і безпечну опалювальну систему
  швидке і якісне встановлення опалення з оформленням документів в держ.органах

 

 

 • Оформляем документы для установки электрического отопления в гос.органах без вашего участия
 • В Украине действует льготный тариф электроэнергии для тех, у кого установлено электроотопление 0,9 грн. днем и 0,45 грн. ночью
 • Наша компания устанавливает автономное отопление в квартирах с оформлением всех документов
Про компанію

Якщо ви живете в Україні і вам потрібна сучасна, технологічна і економна система опалення, яка буде обігрівати вас навіть у найлютіші морози, то ви правильно зайшли.

Компанія "ВсемТепло" з 2008 року займається повним спектром робіт з проектування та монтажу опалювальних систем. Ми пропонуємо установку опалювальних систем в Дніпропетровській області. Виїжджаємо в інші області України для встановлення опалення.

Детальніше...
Оформление разрешительной документации на установку отопления

Помогаем в оформлении разрешительной документации на установку газового, электрического и дровяного автономного отопления для квартир, частных домов, коммерческих помещений. Организовываем работу так, что клиент участвует в оформлении документов только там, где без его присутствия нельзя оформить документы. Детальніше...

Помощь в выборе отопительного оборудования

Консультируем с выбором отопительных котлов, радиаторов, насосов и прочего оборудования, которое необходимо для функционирования системы отопления. Даем рекомендации исходя из личного не малого опыта работы в сфере монтажа отопительных систем. Но! Клиент сам принимает решение какое оборудование ему покупать. Закупку оборудования производим или мы сами или клиент.

Детальніше...
Настройка и ремонт систем отопления

Настройка систем отопления на оптимальный режим работы. Тестирование работы отопительной системы. Обслуживание систем отопления. Профилактика. Гарантия на установленые нами отопительные системы.
Производим ремонт отопительных систем, который устанавливали не мы.

Детальніше...
Энергетическиий (тепловой) аудит помещений

Проводим тепловой аудит помещений. Утепление частных домов, квартир, коммерческих помещений.
Замеры, просчет и составление сметы на установку отопительных систем.

Детальніше...

Отзывы клиентов

 • Марина 17.07.2019 06:25
  Благодарю вашу компанию за качественный монтаж отопления в моем доме. Работа была сделана в обещанные сроки, приступили мастера к монтажу, как оговаривали изначально. Трубы и радиаторы они закупали сами, от меня только требовалось оплатить работу по факту выполнения. Сами трубы у меня спрятаны в полу, выходы к радиаторам сделаны аккуратно. Протечек ...

  Детальніше...

   
 • Борис 17.07.2019 06:14
  Монтаж системы отопления в своем загородном доме заказывал в "Всем Тепло". Нашел эту компанию на одном форуме, там ее некоторые хвалили. Позвонил узнать насчет расценок, менеджер внушил доверие и я понял, что общаюсь с теми, кто знает где и как работает и что делать. Приехали ко мне. Померили, составили смету. Смонтировали отопление мне хорошо, все ...

  Детальніше...

   
 • Иван 17.07.2019 06:01
  Отопление для своего частного дома я заказывал здесь. Мне эту фирму посоветовал друг. Хорошо они выполнили монтаж, трубы у меня идут в стяжке, к радиаторам подходят очень аккуратно. После того как монтаж был закончен, мастера проверили наличие протечек, сделав пробный запуск. Недочеты исправили оперативно.

  Детальніше...

Усі відгуки >>>
Усі фото наших об'єктів >>>

Компания “Всем Тепло”

Адрес: ул. Балтийская, 5Б
г.Днепр
Телефоны: +38 (096) 555-89-07
                   +38 (093) 128-91-61

© 2020 Установка электрического и газового отопления
С памятью про Сашу Никеля